Graduate List

Ana K Abbott
Associate in Arts

Sadek H Abdulahi
Associate in Arts

Naasir A Abdulmanaf
Associate in Arts

Alyse MK Abraham
Associate in Arts

Samantha A Abrego
Associate in Arts
Highest Honors

Harry B Adams
Associate in Applied Science - Welding
Certificate of Achievement - Beginning Welding Skills
Certificate of Proficiency - Flux Cored Arc Welding
Certificate of Proficiency - Gas Metal Arc Welding
Certificate of Proficiency - Gas Tungsten Arc Welding
Certificate of Proficiency - Shielded Metal Arc Welding

Jennifer Adams
Associate in Arts

Rachel L Adams
Associate in Arts

Zanjabil A Adams
Associate in Applied Science
Medical Assisting
High Honors

Carl Adler
Associate in Applied Science
Architecture, Engineering, and Construction Technology

Aaron R Aflleje
Associate in Arts

Jason Francisco L Aguero
Associate in Arts

Glismarly G Aguilar
Associate in Arts

Dana L Aguirre
Associate in Arts

Andy S Aguirre Hernandez
Associate in Arts

David Aiken
Associate in Applied Science-Transfer
Craft Brewing and Distilling
Highest Honors

Frances J Alger
Certificate of Completion
Expanded Functions Dental Auxillary

Nathan F Allas
Associate in Arts

Elizabeth L Allen
Associate in Applied Science
Architecture, Engineering, and Construction Technology
High Honors

Tevin N Allen
Associate in Arts

Alan A Almejo
Associate in Arts
Associate in Pre-Nursing

Aishah Awad Almutairi
High School Diploma

Hajar M Almutairi
Associate in Arts

Hajar M Almutairi
Associate in Science Track 2

Ashlie N Alston
Associate in Applied Science
Medical Assisting

Bndar Dahem Alutaibi
Associate in Arts

Ricardo Alvarez
Associate in General Studies

Aaniyah A Alyes
Associate in Arts

Caterina G Amsler
Associate in Science Track 1

Andrew B Anderson
Associate in Biology
Highest Honors

Erial J Anderson
High School Diploma

Gabriel J Anderson
Associate in Science Track 1

Kendal L Anderson
Associate in Arts

Kennedy N Anderson
Associate in Arts
Highest Honors

Lilly M Anderson
Associate in Arts
Associate in General Studies

Taylor L Anderson
Associate in Arts

Taylor M Anderson
Associate in Arts

Adam Andres
Associate in Applied Science-Transfer
Architecture, Engineering, and Construction Technology
High Honors

Dakota R Andresen
Associate in Arts

Killian L Andrews
Associate in Arts
Highest Honors
High School Diploma

Yanette Apaez
High School Diploma

Samantha N Applebee
Associate in Applied Science
Cybersecurity and Network Administration

Julio Cesar Arana
Associate in Applied Science
Architecture, Engineering, and Construction Technology
High Honors

Anyah B Arboine
Associate in Arts

Jacob D Armstrong
Associate in Applied Science - Accounting
Highest Honors
Certificate of Completion - Accounting Clerk

Michelle L Armstrong
Certificate of Achievement
ECE Initial

Ashelee A Arnestad
Certificate of Proficiency
ECE General

Crystal B Asistio
Associate in Applied Science – Accounting
Certificate of Completion - Accounting Clerk

Layalee S Asmath
Associate in Arts

James D Attaway
Associate in Applied Science – Welding
Certificate of Achievement - Beginning Welding Skills
Certificate of Proficiency - Flux Cored Arc Welding
Certificate of Proficiency - Gas Metal Arc Welding
Certificate of Proficiency - Gas Tungsten Arc Welding
Certificate of Proficiency - Shielded Metal Arc Welding